Виховна робота

Важливим завданням для адаптації іноземних студентів в Україні в процесі навчання є побудова взаємовідносин у групі, на курсі, з викладачами. Сукупність культурологічних, соціальних, освітянських факторів істотно впливають на адаптаційні та освітянські характеристики іноземних студентів. Викладачі нашої кафедри створюють умови для організації успішного пристосування іноземних студентів до нового середовища, щоб цей процес проходив у нерозривному контакті зі власною культурою і цінностями.

5 квітня 2019 р. на кафедрі біохімії та медичної хімії відбувся виховний вечір «Діалог культур», в якому приймали участь студенти ІІ курсу стоматологічного факультету за спеціальністю "Фармація, промислова фармація". Студенти-іноземці разом з зав.кафедрою Маслак Г.С. та викладачами (Нетроніна О.В., Хмельникова Л.І., Більчук В. С. ,Слободнюк Р.Є., Клєбанський Є.О., Дмитрикова Л.В.) співали українські та арабські пісні у супроводі національних арабських інструментів, виконували танці різних культур. Все це проводилося за чашкою чаю, кави зі солодощами, фруктами.

Крім того, студенти презентували відео та фото своїх рідних міст (Марроко, Тунісу), розповіли історію виникнення національних музичних інструментів, на яких вони грали. Викладачі в свою чергу ознайомили студентів з пам’ятками Дніпра.

Участь студентів в таких заходах дає можливість обміну новими знаннями культур та традицій інших країн. Активні учасники вечора студенти ІІ курсу: Тігхігхт Юнесс, Удда Ях'я, Баа Білал, Ель Межжаті Каутар, Жуді Ібтіссам, Харесауді Мохсін та ін. поділилися враженнями, щодо особливої творчої атмосфери на вечорі, подякували викладачів кафедри за можливість вийти на сцену і проявити свої творчі здібності.

В травні 2018 року на кафедрі біохімії та медичної хімії був проведений виховний захід присвяченого шкоді куріння: «Біохімія VS Куріння» . Студенти підготували детальні доповіді, які були присвячені впливу тютюнокуріння та електронних сигарет з точки зору біохімії на організм людини. Також були підготовлені агітаційні матеріали (буклети) та поширені серед студентів; відзнятий короткий відеоролик на дану тематику. Активну участь у проведенні та підготовці даного заходу прийняли студенти І медичного факультету 6б група.